İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamızda Çalıştırılmak Üzere Engelli Personel Alıncaktır. Adaylar, Üretimde Çalışabilecek Cnc Freze Tecrübesi Olan Veya Temizlik Personeli Olarak Çalıştırılacaktır. Çalışma Saatleri 07:30-15:30 /15:30 -23:30 / 23:30-07.30 Maaş Tecrübeye Göre Değişmektedir. Servis Güzergahı: Yunuseli-Bağlarbaşı-Başaran-Beşyol-Çiftehavuzlar-Kanalboyu-Kurtbasan-Mesken-Dikkaldırım-Emek-Hamitler-Yeşilyayla-Akçağlayan
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın 18- (11.07.2006 – Erkek 18- (11.07.2006 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

“ENGELLİ İŞ KOÇUNUZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK ŞAHSEN İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR. & ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK ŞAHSEN İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR. ”

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Nosab N.206 Sk. No.1/A Nilüfer Bursa / Türkiye
05305243965 Cansel Sağlam

902244111390.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.