İş ilanı Başvuru Bilgileri

Üretim Alanı İçersinde Meydancı Pozisyonunda Çalışacak Engelli Personel Alınacaktır. (Kaynak, Cnc , Makine Montaj , Elektrik Üzerine Deneyim Ve Mesleki Yeterliliği Olması Durumunda Uygun Adaylar Da Değerlendirmeye Alınacaktır. ) Çalışma Saatleri: 08:30 – 18:00 Servis Güzergahı: Mudanya-Yıldırım-Nilüfer-Görükle-Osmangazi-Kestel-Gürsu “Engelli İş Koçunuzdan İşe Gönderme Formu Aldıktan Sonra, Şahsen İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir. & Şifreniz İle E-Şube Sistemimizden Giriş Yaparak, Bu Talebin Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak Şahsen İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir”
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Org. San. Bölg. Lacivert Cd. No.6 Nilüfer Bursa Nilüfer Bursa / Türkiye
Dahili 415 Rıza Şen

902242947500.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.