İş ilanı Başvuru Bilgileri

Uludağ Üniversitesi Yemekhanesinde Yemek Yapmak İçin Kullanılan Malzemelerin Doğranması Ve Hazır Hale Getirilmesini Yapacak Engelli Personel Alınacak Olup Çalşıma Saatleri; Hafta İçi Ve Pazar Günü 08.00- 17.00 / 11.00- 20.00 Olup, Tek Vardiyalıdır. Cumartesi Tatil Sabah Kahvaltı Ve Yemek Hizmeti Verilmektedir.Servis Yok, Yol Ücreti Verilecektir. “Engelli İş Koçunuzdan İşe Gönderme Formu Aldıktan Sonra, Şahsen İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir. & Şifreniz İle E-Şube Sistemimizden Giriş Yaparak, Bu Talebin Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak Şahsen İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir”
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın -555.06.1969 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek -555.06.1969 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Görükle İzmir Yolu 21.Km Uludağ Üniversitesi Öğrenci Yemekhanesi Mediko Sosyal Binası A101 Yanı / Nilüfer Nilüfer Bursa / Türkiye
Cafer Bey

905399739572.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.