İş ilanı Başvuru Bilgileri

İş Tanımı Tekstil Firmamıza; Üretim Ekibimiz İçin; Daha Önce Tekstilde Makineci, Ütücü, Kalite Kontrolcü, Paketlemeci Vb. İşlerde Çalışmış Engelli Tekstil Üretim Personeli Tekstil Firmamızın Genel Temizliğinde Görev Alacak Engelli Temizlik Personeli Alınacaktır.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-Önlisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe TEKSTİL FİRMAMIZA; ÜRETİM EKİBİMİZ İÇİN; DAHA ÖNCE TEKSTİLDE MAKİNECİ, ÜTÜCÜ, KALİTE KONTROLCÜ, PAKETLEMECİ VB. İŞLERDE ÇALIŞMIŞ ENGELLİ TEKSTİL ÜRETİM PERSONELİ TEKSTİL FİRMAMIZIN GENEL TEMİZLİĞİNDE GÖREV ALACAK ENGELLİ TEMİZLİK PERSONELİ ALINACAKTIR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Zafer Mah. No 169. Sok No 2 Esenyurt İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Sorumlusu Elif Erdoğan
E.Erdogan@De-Teks.Com.Tr
905559723853.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.