İş ilanı Başvuru Bilgileri

Şantiyemize Temizlik Görevlisi Olarak Bay Engelli Personel Alınacaktır. Selçuk Dışından Gelecekler İçin Kalacak Yer Bulunmaktadır. Çalışma Saatleri 08.00-17.00 Olup Pazar Günü Tatildir. Detaylı Bilgiye Yetkili Kişiden Ulaşabilirsiniz. İlana Başvuruyu Yaptıktan Sonra Yetkili Kişiden Görüşme İçin Randevu Talep Ediniz. Not: Servis Bulunmamaktadır. Yetkili Kişi : Uğur Karakuzu Tel: 0506 687 67 30
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği

……

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Zafer Mah 1. Etap 555 Konut Selçuk İzmir Selçuk İzmir / Türkiye


.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.