İş ilanı Başvuru Bilgileri

Büyük Kulüp’De İstihdam Edilmek Üzere, Diksiyonu Düzgün, Güler Yüzlü Giyimine Özen Gösteren Ve Bakımlı Vardiyalı Çalışabilecek Tercihen İlkokul Mezunu Mesleği İle İlgili Kariyer Hedefi Olan. Kadıköy’E Ulaşım Sorunu Bulunmayan Takım Çalışmasına Yatkın Bay-Bayan Engelli Temizlik Görevlisi ,Bulaşıkçı ,Meydancı ,Depo Elemanı Aranmaktadır
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Caddebostan Mh. Op. Cemil Topuzlu Cd. No:42 Kadıköy / İstanbul Kadıköy İstanbul / Türkiye
Melike Hanım

902163024272.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.