İş ilanı Başvuru Bilgileri

– Elektrik Pano Tesisat Bölümü İçin, Tercihen Elektrik Elektronik Bölümlerinden Mezun, Elektrik Şema/Proje Okuyabilecek, Ayakta Çalışmasında Herhangi Bir Sakıncası Bulunmayan Ve Cnc Freze Operatörü Alınacaktır. – Meslek Lisesi Ve Üstü Mezuniyet İçin Yetiştirilmek Üzere De Değerlendirmeye Alınabilir. Çalışma Saatleri: 07:30 -17:30 Şeklindedir. Hasanağa Toki- Kestel Toki Arası Mudanya Dahil Tüm Lokasyonlarda Geniş Servis Ağı Bulunmaktadır. “Engelli İş Koçunuzdan İşe Gönderme Formu Aldıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak Şahsen İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir. & Şifreniz İle E-Şube Sistemimizden Giriş Yaparak, Bu Talebin Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak Şahsen İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir. ”
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın 18- (3.07.2006 – Erkek 18- (3.07.2006 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Işıktepe Org San. Böl. Turkuaz Cad.No.59 Nilüfer Bursa / Türkiye
Cenk Yurttaşlar

905325842741.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.