İş ilanı Başvuru Bilgileri

Temizlik Görevlisi Yada Üretimde Çapak Alma/Paketleme Elemanı Olarak Çalışmak Üzere 1 Engelli Personel Alınacaktır. Çalışma Saatleri : 07:30-17:30 / Cumartesi 15:30’A Kadar Mesai Vardır.Pazar Tatil. Servis: Teleferik – Ankara Yolu – İzmir Yolu – Balıklı – Beşyol – Başaran – Setbaşı-Gökdere-Mudanya Yolu – Yeniyol – Kanalboyu – Yunuseli – Yenibağlar – Emek – Minareliçavuş – Ataevler – Dikkaldırım – Gürsu- Kent Meydanı- İzmir Yolu – Karacabey** “ İş Ve Meslek Danışmanınızdan İşe Gönderme Formu Aldıktan Sonra, Firmayla İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir. Şifreniz İle E-Şube Sistemimizden Giriş Yaparak, Bu Talebin Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir.”
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Badırga, Deri İhtisas Osb Muhsin Özyenice (Bursa Deri, Osb) Cad No:14, 16290 Nilüfer/Bursa Nilüfer Bursa / Türkiye
Emre Çolak

905492261606.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.