İş ilanı Başvuru Bilgileri

Engelli Personel Aranıyor Şirketimizde Engelli Bireyler İçin Fırsatlar Sunuyoruz! Ekip Arkadaşlarımız Arasına Katılacak, İşimizin Bir Parçası Olacak Engelli Bireyler Arıyoruz. Pozisyon: Engelli Personel İş Tanımı: İlgili Departmanlarda Görev Alarak Ekip Çalışmalarına Katılmak. Gerektiğinde Ofis İçi Ve Dışı Faaliyetlere Katılmak. İşveren Tarafından Belirlenen Diğer Görevleri Yerine Getirmek. Aranan Nitelikler: En Az Lise Mezunu. Engelli Raporu Olan Veya Engellilik Durumuyla İlgili Belge Sunabilecek. Ekip Çalışmasına Yatkın. İletişim Becerileri Güçlü. İş Disiplinine Sahip Ve Sorumluluklarını Yerine Getirebilecek. Ms Office Programlarına Hakim. Çalışma Şartları: Tam Zamanlı. Hafta İçi Çalışma Saatleri. Başvuru: İlgilenen Adayların Özgeçmişlerini Career@Ssttek.Com Adresine Göndermelerini Rica Ederiz. Başvuruların Değerlendirilmesi Sonucunda Uygun Görülen Adaylarla İletişime Geçilecektir. Şirketimiz, Fırsat Eşitliği İlkesine Bağlıdır Ve Çeşitliliği Teşvik Etmektedir. Engelli Adayların Başvuruları Öncelikle Değerlendirilecektir.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması Ekip çalışmasına uygun, Hızlı aksiyon alabilen, Bilgisayar kullanımı konusunda yeterli gereksinime sahip, Sorun çözme becerisine sahip, Geri bildirime açık bir ekip arkadaşı arayışı içerisindeyiz !

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Küçükbakkalköy,Allianz Tower, Kayışdağı Caddesi No:1 Ataşehir/İstanbul Ataşehir İstanbul / Türkiye
Merve Uygur

905056639879.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.