İş ilanı Başvuru Bilgileri

Özel İstanbul Tema Hastanesi İçin; Yiyecek & İçecek Sektöründe Benzer Pozisyonlarda Deneyimli, Yoğun İş Temposuna Ve Vardiyalı Çalışma Sistemine Ayak Uydurabilecek, Ekip Çalışmasına Yatkın, Müşteri Memnuniyetine Önem Veren, İnsan İlişkilerinde Başarılı, Dış Görünüşüne Özen Gösteren, Diksiyonu Düzgün, Güler Yüzlü Ve Dinamik, Erkek Adaylar İçin Askerlik İle İlişiği Olmayan, “Garson” Arayışımız Mevcuttur.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik –

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Atakent Mah., 4. Cad., No:36, İstanbul Tema Hastanesi Küçükçekmece İstanbul / Türkiye
Furkan Biçerler
İk@Bhtclinic.Com.Tr
905529802834.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.