İş ilanı Başvuru Bilgileri

Türkiye İş Kurumu’Na Kayıtlı Ve Engelli Personel Kadrosunda İstihdam Edilmeye Uygun Olan, (Engel Derecesi %40 Ve Üzeri Olan Ve Bunu Belgelendirebilen) Tercihen Üniversitelerin Mühendislik Veya Mimarlık Fakültelerinden Mezun, Ms Office Programlarını Kullabilen, Anadolu Yakası’Nda İkamet Eden, Sözlü Ve Yazılı İletişim Yeteneğine Sahip Kişilerin Başvuruları İletirken Ön Yazılarında Engellerini Anlaşılır Şekilde Tarif Etmelerini, Heyet Raporlarında Yazan İş Gücü Kaybı Yüzdesini, Sağlık Durumları Nedeniyle Bulunmamaları Gereken Bir Ortam Varsa Belirtmeleri Gerekmektedir. Başvuru İçin Uyilmaz@Tcco.Com Adresine Cv Gönderilmesi Gerekmektedir.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kadıköy İstanbul / Türkiye
Uğur Yılmaz
Uyilmaz@Tcco.Com
902163563822.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.