İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kesim Tasnif; Kesimi Yapılan Model Kumaşları Kendi İçerisinde Metolarına Göre Gruplarına Ayırma İşlemini Yapacak Engelli Personel Alınacaktır. Çalışma Saatleri: 08:00-18:15 Hafta İçi 5 Gün Çalışma Olup İş Durumunda Cumartesi Günü Mesai Olabilir. Sefaköy, Bağcılar,Yenibosna, Esenyurt(Belirli Kesim) Servislerimiz Mevcuttur.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar Olmayan-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik –

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Halkalı Merkez Mahallesi Çalışkan Sokak No. 10 Küçükçekmece İstanbul / Türkiye
Murat Bayram
Muratbayram@Seteks.Com
902124520466.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.