İş ilanı Başvuru Bilgileri

Konfeksiyon Üretim Yapan Fabrikamızda Tüm Bölümlerde Değerlendirilmek Üzere İşe Alım Yapılacaktır. Tecrübeli Ve Tecrübesiz Farketmemektedir. Küçükçekmece, Bahçelievler, Yenibosna, Mahmutbey, Sultangazi, Gazosmanpaşa, Bağcılar, Bayrampaşa, Sefaköy, Gaziosmanpaşa Küçükköy, Esenler Atışalan, İkitelli Mehmet Akif, Kocasinan, Güngören, Gazi Mahallesi Servis Bulunmaktadır. Çalışma Saatleri 08:00 – 18:00 Cumartesi Ve Pazar Hafta Tatili
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez
Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği, Servis Desteği
En Az Ücret : 17003 TL (AGİ Dahil Değil)

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği Konfeksiyon üretim yapan fabrikamızda tüm bölümlerde değerlendirilmek üzere işe alım yapılacaktır. Tecrübeli ve tecrübesiz farketmemektedir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Halkalı Mahallesi Dereboyu Cad.No:8/B Küçükçekmece İstanbul / Türkiye
İk Sorumlusu Evin Canan
İk@Canlioglu.Com.Tr
905347954700.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.