İş ilanı Başvuru Bilgileri

Gıda Sektöründe Faaliyet Göstermekte Olan Firmamızın Başakşehirde Bulunan Merkez Ofisinde Çalışmak Üzere Yakın İlçelerde İkamet Eden, Bilgisayar Kullanmayı Bilen, Engelli İnsan Kaynakları Asistanı Aranmaktadır.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Önlisans
Kadın 25- -35 (5.07.1999 – 7.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 25- -35 (5.07.1999 – 7.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme Gıda sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamızın Başakşehirde bulunan merkez ofisinde çalışmak üzere yakın ilçelerde ikamet eden, bilgisayar kullanmayı bilen, Engelli insan kaynakları asistanı aranmaktadır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İ.O.S.B. Mahallesi Tümsan 2 Sanayi Sitesi B Blok No:3-4 Başakşehir/İst Başakşehir İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Ahsen Hanım
İk@Basakgroup.Net
905070027265.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.