İş ilanı Başvuru Bilgileri

İş Tanımı Gereksinimler Ve Sorumluluklar: Elektronik Üretimi (Manuel Dizgi) Ve Elektronik Komponentler Hakkında Bilgi Sahibi, Lehimleme Tekniklerine Hakim Ve Smd Komponentleri El İle Dizebilen, Elektronik Kart Ve Cihazların Fonksiyon Testlerinde Çalışabilecek, Askerlikle İlişkisi Bulunmayan Ya Da En Az 2 Yıl Tecilli, Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında İkamet Eden, Tercihen Meslek Lise/Yüksekokullarının Elektronik, Elektronik Haberleşme, Elektrik, Bölümlerinden Mezun. Haftasonu Tatildir. Çalışma Saatleri 08:00-18:00.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 18- -40 (17.05.2006 – 18.04.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -40 (17.05.2006 – 18.04.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği –

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Dudullu Osb Mahallesi Des:115.Sokak C 15 Blok Ümraniye İstanbul Ümraniye İstanbul / Türkiye
Berkin Kılıç
Berkin.Kilic@Topraq.Ai
905380147082.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.