İş ilanı Başvuru Bilgileri

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Genel Müdürlüğü İmar Ve Alt Yapı Departmana Bağlı Olarak Çalışmak Üzere Engelli Beden İşçisi/Çaycı Alımı Yapılacaktır. -Gün İçerisinde Çayları Demlemesi, -Boşların Toplanması -Çay Ocağının Temizliğinin Yapılması, -Destek İstenildiğinde Verilen Görevleri Yerine Getirmesi, -Saha Ve Ofis İş Malzemelerinin Taşınması Ve Destek Verilmesi, -Çevre Temizliğinin Yapılması.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Genel Müdürlüğü İmar ve Alt Yapı departmana bağlı olarak çalışmak üzere Engelli Beden İşçisi/Çaycı alımı yapılacaktır. Genel Nitelikler; -Tercihen Ümraniye, Sancaktepe, Çekmeköy, Ataşehir, Esenşehir’de ikamet eden, -En az ilköğretim veya lise mezunu, -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, -Disiplinli çalışmayı benimsemiş, -Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, -Dikkatli ve titiz çalışma yeteneğine sahip personel arayışımız bulunmaktadır çaluşma saatleri; Haftanın 5 günü 08:00-18:00’dir

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Esenkent Mah. Dudullu Osb 3. Cad. No: 18/2 Ümraniye İstanbul / Türkiye
Esra Öztürk
Esra.Ozturk@İdosb.Org.Tr
902163657403.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.