İş ilanı Başvuru Bilgileri

Outbound Hizmet Veren Çağrı Merkezimize Kampanyalarımız, Ürün Ve Hizmetlerimiz İle İlgili Olarak Müşterilerimizi Bilgilendirebilecek Engelli Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alınacaktır. Çalışma Saatleri: 09.00 – 19.30 Pazar Günleri Tatildir. Servis Yoktur. Not: Görüşmeye Gelmeden Önce Mutlaka Telefonla Aranıp Randevu Alınmalıdır.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
4 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 18- -35 (9.07.2006 – 10.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -35 (9.07.2006 – 10.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Pozitif ve güler yüzlü yaklaşım ile mükemmel müşteri hizmeti sunmaya odaklanmalı, Sorunları çözmede analitik düşünce ile hareket ederek, güçlü ikna çabası sergilemeli, Çağrı Merkezi temel performans hedeflerini gerçekleştirmek üzere hedef odaklı çalışmalı, Diksiyonu düzgün olmalıdır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ostim Osb. Mahallesi 100. Yıl Bulvarı İş Merkezi Apt. No: 99 / 25 Yenimahalle Ankara / Türkiye
İşe Alım Uzmanı Berrin Sökmen

905346465888.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.