İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamıza En Az Lise Mezunu; Fatura, İrsaliye, Tahsilat Vergi Girişleri, Cari Hesap Kontrolleri Vb. İşleri Yapacak Engelli Erkek Muhasebe Elemanı Alınacaktır. Çalışma Saatleri Hafta İçi: 08.30-18:30, Hafta Sonu: 08.30-18.30 Dur. Pazar Günü Tatildir. Bornova-Karşıyaka-Karabağlar-Konak Buca’Ya Servis Bulunmaktadır. İlana Başvuruyu Yaptıktan Sonra Yetkili Kişiden Görüşme İçin Randevu Talep Ediniz. Yetkili Kişi: Mehmet Pektaş Tel. No: 0232 435 39 30
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği
Sosyal Olanaklar (Diğer) : İKRAMİYE

………

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İbni Melek Osb Mah. Tosbi Yol 2. Sok. 12/A Tire Tire İzmir / Türkiye
Mehmet Pektaş

902324353930.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.