İş ilanı Başvuru Bilgileri

Merkez Ofisimizde Görev Almak Üzere, Aşağıdaki Niteliklere Uygun Personel Arayışımız Bulunmaktadır.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Kadın 25- -35 (6.07.1999 – 7.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 25- -35 (6.07.1999 – 7.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği
Sosyal Olanaklar (Diğer) : Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
En Az Ücret : 17003 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 17003 TL

Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı %40 ve üzeri engelli raporu olan, Tercihen en az lise mezunu, İnsan ilişkileri güçlü, uyumlu ve güleryüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik çalışma ortamında yer almak isteyen, Sorumluluk bilinci yüksek, Bilgisayar kullanabilen. Etkili sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Kurum içerisinde yetkinliklerine göre farklı pozisyonlarda değerlendirilebilecek, İstanbul genelinde ikamet eden adayların başvurularını beklemekteyiz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kazım Orbay Cad. No:37 Bomonti Şişli İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Bülent Güler
Bulent.Guler@Perspective.Com.Tr
905398293199.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.