İş ilanı Başvuru Bilgileri

Yasa Gereği Engelli Kadrosunda Değerlendirilebilecek, Engellilik Derecesi En Az %40 Oranında Olan, – Güler Yüzlü, Enerjisi Yüksek Ve İkna Kabiliyeti Gelişmiş, – Ms Office Programlarına Hâkim, İyi Derecede Excel Kullanabilen, – Sözlü Ve Yazılı İletişim Becerisi Yüksek Çalışma Arkadaşı Aramaktayız.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

servis ve yemek vardır

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Halil Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sok. No : 5-9 D:1 Şişli/İstanbul Şişli İstanbul Şişli İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Uzmanı Emre Er
Emreer@Ersekablo.Com.Tr
905304020533.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.