İş ilanı Başvuru Bilgileri

Akaryakıt Taşıyan Tırların Park Yeri Olarak Hizmet Veren Firmamıza ; Ofis İçerisinde Temizlik İşlerinden Sorumlu Olacak, Çay Vb. İkramların Hazırlanıp Servis Edilmesi İşlerini Yapabilecek Engelli, Lise Mezunu, 20-30 Yaş Arası, Erkek “Büro İşçisi” Alınacaktır. (A.G) Servis Bulunmamaktadır. Yemek Desteği Olarak Multinet Verilmektedir. Adayların Görüşmeye Gitmeden Önce Randevu Alması Gerekmektedir. Hafta İçi 08:30 – 17:30 Saatleri Aralığında Erdinay Bey İle İletişime Geçilebilir. Erdinay Dirik Tel: 0549 812 24 05
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 20- -30 (21.06.2004 – 23.05.1994 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemek Ücreti Desteği

Ofis içerisinde temizlik işlerinden sorumlu olacak, Çay vb. ikramların hazırlanıp servis edilmesi işlerini yapabilecek.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Atatürk Mah. İnönü Bulv. No:56/5 Aliağa İzmir / Türkiye
Erdinay Dirik
Erdinaydirik@Guvenok.Com.Tr
905498122405.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.