İş ilanı Başvuru Bilgileri

Meslek Lisesi Veya Meslek Yüksek Okul Mezunu. Bilgisayar Üretim, Teknik Destek Elemanı Olarak Çalışacak. Elektrik Elektronik Bilgisi Olan. Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Kurulumuna Yardımcı Personel.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-
Kadın 20- -35 (13.07.2004 – 14.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -35 (13.07.2004 – 14.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği

Bilgisayar Kullanımı –

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kirazlıdere Mah. Kışla Cad. No:52 Çekmeköy İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Uzmanı Tuğba Aydoğan
Taydogan@Aidata.Com.Tr
905359144437.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.