İş ilanı Başvuru Bilgileri

Üniversitelerin Tercihen Mühndislik Fakültelerinden Veya Myo Teknik Bölümlerinden Mezun, Tercihen Cisco Ccna Sertifikasına Veya Eğitimne Sahip, Tercihen Metroethernet ,Xdsl,Vpn Erişim Hizmetlerinde Arıza Tepiti Yapabilecek Kadar Bilgi Sahibi , Tercihen İngilizce Bilgisi Olan, Takım Oyununa Önem Veren ,Uyumlu Çalışma Yeteneğine Sahip, Kendini Geliştirme Konusunda İstekli, Müşteri Ve Çözüm Odaklı , Analitik Düşünme , İletişim Ve Planlama Yeteneği Gelişmiş ,Sorumluluk Sahibi , Yoğun Tempolu Ve Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilece Engelli, Personel Alınacaktır. Çalışma Saatleri 08:00-17:00 Şeklindedir.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İlana başvurduktan sonra firma ile ieltişime geçiniz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İçmeler Mah. Piri Reis Cad. No:62 Türkiye İş Bankası Tuzla Teknoloji Ve Operasyon Merkezi D Blok K:3 Tuzla İstanbul / Türkiye
Sema Batu
İnsan.Kaynaklari@İs.Net.Tr
902165147350.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.