İş ilanı Başvuru Bilgileri

Bankacılık Alanındaki Çalışmalarına 1989 Yılında Başlayan Ve Ana Ortağı Dünyanın En Büyük Faizsiz Finans Kurumlarından Kuwait Finance House Olan Kuveyttürk Katılım Bankası, Bugün Yurt İçi Ve Yurt Dışında 435 Şubesi Ve 6.097Çalışanıyla “Sağlam Bankacılık” İlkesi Doğrultusunda Büyümeye Devam Etmektedir. Çalışan Memnuniyetini Ön Planda Tutan Kuveyt Türk Son 4 Yıldır “Great Place To Work” Tarafından Türkiye’Nin En İyi İşverenleri Ödülünü Almaktadır. Son 2Yıldır İse Avrupa’Nın En İyi İşverenleri Listesine Girmeyi Başarmıştır. Ürettiği Bankacılık Yazılımlarını 20 Ülkeye İhraç Etmekte Olan Bankamız2010 Yılında Bankacılık Ve Finans Sektörünün İlk Ar-Ge Merkezini Kurmuştur Ve Bugün İtibariyle Bankacılık Ve Finans Sektöründe 2 Ar-Ge Merkezi Olan Tek Finansal Kuruluştur. Başvurularınızı Katılbize.Com Üzerinden Cv Oluşturarak, Engelli Personel – İstanbul Şubeleri (Katilbize.Com) İlanından Yapabilirsiniz Bu Kapsamda Bu İlana Yapılan Başvurular İstanbul Anadolu Ve Avrupa Yakası İlindeki Şubelerimizde Yer Alan Pozisyonlarımız İçin Değerlendirmeye Alınacaktır. Yapılan Değerlendirmeler Neticesinde Yalnızca Başvurusu Olumlu Bulunan Adaylara Geri Dönülecektir. Diğer Başvurular İleride Oluşabilecek Pozisyonlarda Değerlendirilmek Üzere Başvuru Veri Tabanımızda Muhafaza Edilmeye Devam Edilecektir. Https://Www.Katilbize.Com/İlan/Onizleme.Aspx?J=9574Ec02B08340859C56A6A9154B0936&Return=Https%3A%2F%2Fwww.Katilbize.Com%2Filan%2F
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
7 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-Doktora
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Adaylarda aranan özellikler aşağıda belirtilmiştir. En az lise, tercihen üniversite mezunu Tercihen bankacılık tecrübesine sahip Etkin iletişim becerilerine sahip, Müşteri ve başarı odaklı, Erkek adayların askerliklerini tamamlamış ya da muaf olmaları gerekmektedir. Başvuracak adayların; Sağlık kurulu raporlarında yazan iş gücü kaybı derecesini, engellerini ve iş tercihlerini açık olarak ön yazıda belirtmeleri gerekmektedir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İstanbul/Merkez İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları

902123541111.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.