İş ilanı Başvuru Bilgileri

-Mali İşler Ve Finans Departmanında Yer Alan Faturaları, Muhasebe Fiş Numarası Ve Tarihlerine Göre Sıralamak. -Sıralanan Faturaları Klasörlere Takmak. -İlgili Faturalar Hangi Bölüm Ve Yöneticiden Onay Alınacak İse Fatura Üzerine İmza İle Onay Almak. -Yılda 1 Kez Muhasebe Arşiv Odasını Düzenlemek.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması GENEL NİTELİKLER: -İş disiplinine uygun çalışan ve kurallara uyan. -Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek ve en az %40 engellilik derecesi olan. -Planlı, organize çalışabilecek, disiplinli, işini sahiplenen ve sorumluluk alacak. -Tercihen Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar çevresinde ikamet eden.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çakmaklı Mh.Katip Sk.N:1 Büyükçekmece İstanbul Büyükçekmece İstanbul Büyükçekmece İstanbul / Türkiye
Organizasyonel Gelişim Ve İşe Alım Uzmanı Tuğba Asar
İk3@Rehatekstil.Com
905365910410.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.