İş ilanı Başvuru Bilgileri

Flo Mağazalarında Çalıştılmak Üzere 18-35 Yaş Arası Bay/Bayan Engelli Depo Görevlisi Alınacaktır. Görüşmek İsteyen Adayların 31 Mayıs Cuma Günü Saat 10:00 Da Toplu Görüşemeye Flo Kemeraltı Cadde Mağazasına ( Anafartalar Cad.No:156 Kemeraltı Konak ) Giderek Katılmaları Gerekmektedir.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 18- -35 (1.06.2006 – 27.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -35 (1.06.2006 – 27.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik ..

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Flo Kemeraltı Cadde Mağazası Anafartalar Cad.No:156 Kemeraltı Konak 31 Mayıs Cuma Günü 10:00 Da Toplu Görüme Yapılacaktır. Konak İzmir / Türkiye
Mertcan Özseçgin

905548636650.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.