İş ilanı Başvuru Bilgileri

İş Tanımı İzmir Adnan Menderes Havalimanı’Ndaki İşyerimize; Elektrik, Elektronik Ve Mekanik’Te Tecrübe Sahibi Elektrik Teknikeri Alınacaktır. Gaziemir-Buca-Karabağlar-Menderes-Torbalı’Dan Adayların Başvurması Rica Olunur. İşkur Sayfasından Da Başvurular Kabul Edilecektir. Not: İzmir Dışından Başvuru Alınmamaktadır. Lütfen Mesai Saatleri (09:00-17:00) Dışında Mesaj Gönderilmemesi Ve Aranmaması Rica Olunur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Erkek 18- -50 (25.06.2006 – 27.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Dhmi Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar İdari Yolcu Katı No.1116 Gaziemir İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Sorumlusu İlknur Hanım
İk@Simgroup.Com.Tr
905331581322.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.