İş ilanı Başvuru Bilgileri

Otomasyon Ve Pano Sistemleri Montaj Bakım İşleri Yapılan İşyerimize, Seyahat Engeli Olmayan Elektrikçi Personel Alımı Olacaktır. (İl Dışına, Montaj İşlemleri İçinde Gidilmektedir.) Yapılacak İşler: Pano Düzenleme,Montaj, Sensör Kablo Çekimi/Montajı Vb. Deneyimi Olmayan Kişilerde Başvuru Yapabilir. Çalışma Saatlerimiz 08:30-17:30 Şeklinde Olup, Hafta Sonu Tatildir.( Gerekli Hallerde Cumartesi Mesai Yapılmaktadır) Servis Yoktur. Yol Ücreti Verilecektir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 18- (27.06.2006 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ayrancılar Mah.64/2 Sok.No:16 B 1 Torbalı/İzmir Torbalı İzmir / Türkiye
İşveren Hüseyin Öztürk

905444605575.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.