İş ilanı Başvuru Bilgileri

Söz Teknik Ev Gereçleri Servis Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret (Vestel) Firmasında Çalışmak Üzere 20-30 Yaşlarında Askerliğini Yapmış Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Mezunu Elektrikçi (Genel) – Elektrikli Ev Aletleri Bakım Ve Tamircisi Alınacaktır İlgililer 0284 714 2828 Numaralı Telefondan Randevu Alıp Görüşmeye Gitmelidir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 20- -30 (4.07.2004 – 6.06.1994 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Elektrikçi (Genel) – Elektrikli Ev Aletleri Bakım ve Tamircisi

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Aşağı Zaferiye Atatürk Bulv. Edirne Keşan Keşan Edirne / Türkiye
Cem Zorlu

902847142828.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.