İş ilanı Başvuru Bilgileri

Makine Ve Kimya A.Ş’Nin Aliağa Geri Dönüşüm Müdürlüğü Yerleşkesinde 1 (Bir) Kişi Bakım Onarım Hizmet Alımında Çalıştırılacaktır. İşe Yapılan Başvuralar Arasından Kura Yöntemi İle 4 (Dört) Aday Mülakat İçin Belirlenecektir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Önlisans
Erkek 20- -35 (8.06.2004 – 5.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 25503 TL (AGİ Dahil Değil)

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe T.C. vatandaşı olması Çift sorgulu Adli Sicil Kaydının bulunmaması Alkol, uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanımı nedeniyle tedavi görmüş veya görüyor olmaması Herhangi bir Sağlık kuruluşundan başvuru tarihi itibariyle son iki yıl içinde sağlık kurulu raporu alınması. Teknik okulların ilgili bölümlerinden mezun olmak, Milli Eğitim Bakanlığınca verilen ustalık veya kalfalık belgesine sahip olmak yada Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olacaktır. Fiilen en az 1 (bir) yıl elektrik elektronik alanında çalıştığını belgelemek. (e-Devlet Kapısından alınacak barkodlu SGK Hizmet dökümü ile belgelemek.)

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yenifoça Yolu 35801 Aliağa- Aliağa İzmir / Türkiye
İş Alım Sorumlusu Ercan Uça

903182256789.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.