İş ilanı Başvuru Bilgileri

Aşağıdaki Nitelikler Çerçevesinde ‘’Bakım Ve Onarım Elektrikçisi’’ Olarak Görev Alacak Olan Çalışma Arkadaşı Aramaktayız. (1 Erkek) Askerliğini Yapmış Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü Mezunu Deneyimli Takım Çalışmasına Uyumlu Esnek Mesai Saatlerine Ayak Uydurabilen 25 – 35 Yaş Arası Çiğli, Karşıyaka, Menemen Civarı Semtlerde İkamet Eden Çalışma Arkadaşına İhtiyaç Vardır İletişim : Serdar Tuna 0232 683 0084 Dahili :145 Ve 0533 312 70 70

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 25- -35 (20.06.1999 – 22.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

ea

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Atatürk Plastik Organize Sanayi Mahallesi 3. Cadde No:1 Menemen İzmir / Türkiye
Serdar Tuna

905333127070.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.