İş ilanı Başvuru Bilgileri

Elektrik Taahhüt Ve Proje İşleri Yapan Firmamızda Çalıştırılmak Üzere Meslek Lisesi Elektrik Bölümü Mezunu Yada Mesleki Yeterlilik Belgesi Olan Yardımcı Eleman Olarak Çalıştırılacak Elektrikçi Alınacaktır. Yol Ve Yemek Firma Tarafından Karşılanacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 18- -50 (27.06.2006 – 29.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemek Ücreti Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Hafta içi 08:00 – 17:00 5 gün normal çalışma, yol+yemek+maaş dahil, hafta sonu / hafta içi fazla çalışma durumunda, fazla mesai ücreti verilecektir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
288/5 Sok.No:10 Çolakoğlu Center K:4 D:16 Bayraklı İzmir / Türkiye
Bahri Yaman

905332732886.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.