İş ilanı Başvuru Bilgileri

Elektrik Teknisyeni

GENEL NİTELİKLER Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik / Elektronik bölümlerinden mezun, Otomasyon kumanda devreleri konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Siemens/ Fuji PLC Sistemleri konusunda bilgi sahibi, Tercihen iş makineleri özellikle liman ekipmanlarının tamir, bakım ve onarımı konusunda tecrübeli, Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, B Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office programlarını bilen, Yüksekte çalışma ile ilgili problemi olmayan, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
İŞ TANIMIMarport Liman İşletmeleri’nde bulunan ağır iş makinelerinin elektrik arızalarını tamir edecek ve periyodik bakımlarını yapacak Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Beylikdüzü

İstanbul Marport Liman İşletmeleri

İstanbul Marport Liman İşletmeleri İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.