İş ilanı Başvuru Bilgileri

Elektrik Periyodik Muayene Ve Ölçüm Mühendisi

Periyodik kontrol ve muayene hizmetleri alanında hizmet vermeyi görev edinerek kurulan ‘Amper Enerji Teknik Kontrol Ölçüm Test ve Analiz Anonim Şirketi’ iş sağlığı ve güvenliğini korumak adına yıllarca deneyimlediği tecrübesiyle ‘Türkak’ tarafından akredite edilmiş A Tipi bir Muayene kuruluşudur.
Her zaman öğrenmeye devam eden dinamik yapımız, sektörel değişiklikleri takip edip, uyum sağlamamızı beraberinde getirmektedir.
Mevzuata hakim, değişken standartları analiz eden ve hızlı aksiyon alabilen kadromuzla değerli müşterilerimize elektrik ve mekanik alanlarında ölçüm ve muayene hizmetleri vermeye devam ediyoruz.
Elektriksel ve mekanik ölçümler konusunda hizmet veren TÜRKAK’tan akredite firmamızda elektrik ölçümlerini gerçekleştirmek üzere saha ölçüm personelleri aranmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Elektrik – Elektronik

Tam Zamanlı, Dönemsel, Sözleşmeli

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Kocaeli Amper Enerji Teknik Kontrol Ölçüm Test Ve Analiz A.Ş.

Kocaeli Amper Enerji Teknik Kontrol Ölçüm Test Ve Analiz A.Ş. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.