İş ilanı Başvuru Bilgileri

Elektrik Periyodik Muayene Ve Ölçüm Müh

İŞ TANIMIPeriyodik kontrol ve muayene hizmetleri alanında hizmet vermeyi görev edinerek kurulan ‘Amper Enerji Teknik Kontrol Ölçüm Test ve Analiz Anonim Şirketi’ iş sağlığı ve güvenliğini korumak adına yıllarca deneyimlediği tecrübesiyle ‘Türkak’ tarafından akredite edilmiş A Tipi bir Muayene kuruluşudur.
Her zaman öğrenmeye devam eden dinamik yapımız, sektörel değişiklikleri takip edip, uyum sağlamamızı beraberinde getirmektedir.
Mevzuata hakim, değişken standartları analiz eden ve hızlı aksiyon alabilen kadromuzla değerli müşterilerimize elektrik ve mekanik alanlarında ölçüm ve muayene hizmetleri vermeye devam ediyoruz.
Elektriksel ve mekanik ölçümler konusunda hizmet veren TÜRKAK’tan akredite firmamızda elektrik ölçümlerini gerçekleştirmek üzere saha ölçüm personelleri aranmaktadır.
ARANAN NİTELİKLERElektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Sahada çalışacak,Erkek adaylar için askerlik görevi en az bir yıl tecilli,Aktif araç kullanabilen,Ekip çalışmasına yatkın,Özverili ve sorumluluk sahibi,Topraklama ve elektrik tesisatı kontrolleri konusunda tecrübeli,Topraklama ve Elektrik İç Tesisat Kontrol Belgelerine mutlaka sahip olan,Elektrikli İş Ekipmanları Periyodik Kontrol Temel Eğitimini almış ve kalıcı ekipnet kayıt numarasına sahip olan,Süreli ve tam zamanlı çalışmak üzere sahada görev alacak ‘periyodik kontrol muayene sorumlusu’ çalışma arkadaşları aramaktayız.
TOPRAKLAMA, İÇ TESİSAT KONTROL BELGELERİNE VE KALICI EKİPNET NUMARASINA SAHİP OLMAYAN ADAYLARIN BAŞVURULARI DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Elektrik

Dönemsel

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Aliağa

İzmir Amper Enerji

İzmir Amper Enerji İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.