İş ilanı Başvuru Bilgileri

Üniversitelerin İlgili Elektrik/Elektronik, Mekatronik Mühendisliği, İlgili Meslek Yüksek Okulu Veya İlgili Teknik Eğitim Fakültelerinden Mezun, Elektrik Kumanda Devreleri Konusunda Bilgi Sahibi, E-Plan Kullanmayı Bilen (Tercihen), Makine Kablolaması Yapabilecek, Makine Test Ve Devreye Almasını Yapabilecek, Makine Uç Bağlantısı Ve Pano Testi Yapabilecek, Tercihen Siemens Frekans İnvertörü Ve Plc Bilgi Sahibi Veya Öğrenmeye Açık Elektrik Proje Çizim Personeli Alınacaktır. Çalışma Saatleri: 07:40-17:40 / 17:40- 03:40 Haftasonu Tatil, Servis İmkanı Geniştir. Sosyal İmkanlar: 3 Ayda Bir Erzak Erzak Çeki, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Bayram Ve Yılbaşı Paketi ?????

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

“ İŞ VE MESLEK DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, FİRMAYLA İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR. ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR.”

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ahmetbey Mh. Alioğlu Cd. No: 8/1 16370 Osmangazi / Bursa Osmangazi Bursa / Türkiye
İlhan Bey

905553549514.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.