İş ilanı Başvuru Bilgileri

Elektrik Pano Montaj Teknisyeni

Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi Mezunu, Güç Besleme Panolarında Bakır işleme ve MCC Panolarında kumanda montajında en az 1 yıl tecrübeli, ADP Kompanzasyon ve MCC panosu elektro montajında deneyimi olan, Elektrik Kumanda projesini okuyabilen, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, A.
G.
Şalt ve Otomasyon ürün grupları hakkında bilgisi olan, B tipi sürücü belgesi bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Konya Cihangir Otomasyon Mühendislik

Konya Cihangir Otomasyon Mühendislik İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.