İş ilanı Başvuru Bilgileri

Elektrik Mühendisi & Teknikeri

Bodrum Yalıkavak’ta elektrik uygulama işlerini yürüttüğümüz şantiyemiz için konut projesi tecrübesi olan, şantiye koordinasyonu, iş takibi, hakedişataşmanraporlama yapabilecek, Autocad proje çizimi konusunda tecrübeli elektrik mühendisi & teknikeri aranmaktadır.
İş görüşmemiz İstanbul merkez ofiste yapılacak olup, iş gereği Bodrum’da ikamet edilmesi gerekmektedir.
Konaklama otelde olacak olup personelin tüm giderleri firmamızca karşılanacaktır.
Aranan NiteliklerElektrik Autocad Teknikeri olan,Ataşman Shop Drawing As Built çizebilecek,Tercihen B Sınıfı ehliyetli,Şehir Dışında İkamet edebilecek adayların başvurularını bekliyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Elektrik

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:
6.000

Bodrum

Muğla Ide Elektrik

Muğla Ide Elektrik İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.