İş ilanı Başvuru Bilgileri

Rf Optimizasyon Projesi Kapsamında. Turkcell Projesi İçin ”Elektrik Elektronik Mühendisi” Aramaktayız. İş Tanımı; • Sahaların Parametre Kontrollerinin Yapılması, • Drive Test Loglarının Alınması, • Araç İçerisinden Bilgisayar Ve Telefonlar Aracılığı İle Bağlanarak Uzaktan Kontrolleri Yapılacaktır. • Kuleye Tırmanma Yoktur. • Sahalara Genellikle Şirket Aracı İle Ulaşım Sağlanacak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-Lisans
Erkek 22- -35 (1.07.2002 – 7.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli
Sosyal Olanaklar : Yemek Ücreti Desteği
En Az Ücret : 17003 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 20000 TL

Bilgisayar Kullanımı, Takım Çalışması . ~ Elektrik elektronik, haberleşme vb mühendislik,tekniker ya da teknisyen bölümlerinden mezun ~ Microsoft office toollarına hakim ( word, excel, power point, v.b.) ~İş gelişimine önem veren, sorumluluk sahibi ve takım çalışmalarında uyumlu Takım arkadaşları aranmaktadır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İzmir/Merkez İzmir / Türkiye
Halkla İlişkiler Uzmanı Eda Şimşek
İk@Bulutiletisim.Com.Tr
905494099906.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.