İş ilanı Başvuru Bilgileri

İş Makinaları Elektronik Kontrol Sistemleri Üzerine Faaliyet Gösteren Firmamıza Elektrik Elektronik Teknisyeni Takım Arkadaşları Arıyoruz. • Meslek Yüksek Okulları Veya Endüstri Meslek Liselerinin Endüstriyel Elektronik, Elektrik/Elektronik Ya Da Mekatronik Bölümünden Mezun, • Konnektör Montajı Ve Pano Hazırlanmasında Deneyimli. • Elektrik Devre Şeması Okuyabilen Ve Temel Şemaları Çizebilen • B Sınıfı Sürücü Belgesi Olan Ve Aktif Olarak Araç Kullanabilen • Yurtiçi Ve Gerekirse Yurtdışı Seyahat Engeli Olmayan Sahada Olmadığımız Zamanlarda Çalışma Yeri Teksilkent Ofisimizdir. Çeşitli Toplu Ulaşım İmkanı Vardır, Servis Yoktur. Bu Nedenle Adayların İstanbul Avrupa Yakasında İkamet Etmesi Tercih Nedenidir. İş Tanımı: • Elektronik Kontrol Ünitesi Ve Çeşitli Sensörlerin İş Makinası Üzerinde Montajı. • Araç Üzerinde Kullanılacak Kontrol Panosunun (Buat Kutusu) Hazırlanması. • Verilecek Eğitimle Birlikte Kontrol Yazılımının Devreye Alınması.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Önlisans
Erkek 22- -30 (21.06.2002 – 24.05.1994 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması — Havya kullanmayı bilen, — Elektrik devre şeması okuyabilen ve temel şemaları çizebilen

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad, Tekstilkent A19 No:20 Esenler/İstanbul Esenler İstanbul / Türkiye
Oğuzhan Karatop
Oguzhan.Karatop@Avioni.Com.Tr
905428279570.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.