İş ilanı Başvuru Bilgileri

Elektrik-Elektronik Mühendisi Saat 08.00-18.30 Saatleri Arasında Çalışmaktayız.Vardıya Yoktur. En Az 3 Yıl Tecrübeli Temel Elektrik Bilgisi Olan, Pano İmalatında Çalışmış, Alçak-Orta-Yüksek Gerilim Bağlantılarını Bilen, E-Plan Şema Okuyup Çizim Yapabilen

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Erkek 22- -45 (18.05.2002 – 19.04.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme İnternet üzerinden başvuru yapan adaylar başvur sekmesini tıkladıktan sonra işverenle irtibata geçebilirsiniz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Mescıt Mah. Demokrası Cd. No:3 Bırmes San. Sıt. D 2 Blok No:4 Tuzla İstanbul / Türkiye
Alperen Özmen
Elektrik-Otomasyon Teknikeri, Elektrik-Elektronik
902164212595.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.