İş ilanı Başvuru Bilgileri

ELEKTRİK BAKIM TEKNİSYENİ

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir.
Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel ve sürekli iş ilişkileri, seçme ve yerleştirme, İK danışmanlığı ve eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir.
Gi Group ofisleri ve stratejik iş ortakları dahilinde Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika genelinde 58’ den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşteri firmamız için “Elektrik Bakım Teknisyeni’ arayışımız mevcuttur.
Teknik liselerin elektrik bölümünden mezun veya Mesleki Yeterlilik Belgesi bulunan, Manisa’da ikamet eden Elektrik teknisyenliği konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen ambalaj sektöründe çalışmış, Temel bilgisayar bilgisine sahip, Askerliğini tamamlamış, İlk 6 aydan sonra vardiyalı çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına uyum gösterebilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Manisa Gİ GROUP

Manisa Gİ GROUP İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.