İş ilanı Başvuru Bilgileri

Elektrik Bakım Sorumlusu

Metal sektöründe
bakır alaşımlarının dökümü üzerine faaliyet gösteren firmamızın Dilovası İmes OSB şubesindeki üretim hatlarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ‘Elektrik – Elektronik Bakım Sorumlusu’ arayışımız bulunmaktadır.
 Üretim makineleri montaj ve demontaj işlerini gerçekleştirmek,Üretim hatlarının ve tüm makinelerinin elektrik arızalarını gidermek,Önleyici bakım uygulamalarına hakim,Üretim hattını desteklemek, plansız duruşları ve arızaları azaltabilmek için tüm elektrikli ekipman durumunun kontrol edilmesi ve izlenmesini sağlamak,Planlı bakımlarda ve arızalarda makine operatörleri ile organize olarak bakım ve onarım faaliyetlerini yürütmek,Elektrik ölçü aletlerini etkin kullanabilmek.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Maden ve Metal Sanayi

Tam zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Kocaeli SİMURG METAL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kocaeli SİMURG METAL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.