İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firma Fren Ve Debriyaj, Klima, Silecek, Far Parçaları Üretimi Yapmaktadır, Eksantrik Pres Tezgahı Operatörü Mesleğinde Eleman Alımı Yapacaktır, Eksantrik Ve Hidrolik Preslerde Tecrübeli (Rulo Sac Sürücülü,) Hızlı Preslerde Çalışabilecek Kalıp Söküp Takabilecek İşinde Tecrübeli Mesleki Yeterlilik Belgesi Olan Vardiya Sistemi İle Çalışabilecek Gerektiğinde Fazla Mesai Yapabilecek Askerlik Görevini Tamamlamış Firmanın Geniş Bir Servis Ağı Mevcuttur. “ İş Ve Meslek Danışmanınızdan İşe Gönderme Formu Aldıktan Sonra, Firmayla İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir. Şifreniz İle E-Şube Sistemimizden Giriş Yaparak, Bu Talebin Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir.”

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Firma fren ve debriyaj, klima, silecek, far parçaları üretimi yapmaktadır, Eksantrik Pres Tezgahı Operatörü mesleğinde eleman alımı yapacaktır, Eksantrik ve Hidrolik preslerde tecrübeli (Rulo sac sürücülü,) Hızlı preslerde çalışabilecek Kalıp söküp takabilecek İşinde tecrübeli Mesleki Yeterlilik Belgesi olan Vardiya sistemi ile çalışabilecek Gerektiğinde fazla mesai yapabilecek Askerlik görevini tamamlamış Firmanın geniş bir servis ağı mevcuttur.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çalı Mah.Adabağlar Cd.No:24 Sarıyerler Sanayi Bölgesi Nilüfer Bursa Nilüfer Bursa / Türkiye
Tuğba Hanım

902244824154.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.