İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ekip Üyesi – Anadolu Yakası

Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu ile büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 12.
500 çalışanı ile 25 ülkede günde 1.
000.
000’dan fazla kişiye hizmet vermektedir.
Yurt içi ve yurt dışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır.
Hızla büyüyen operasyonumuzun İstanbul Anadolu Yakası mağazalarında görevlendirmek üzere ” Ekip Üyeleri” arıyoruz.
Aranan Nitelikler
En az lise mezunu,18 yaşından büyük,Pozitif, güler yüzlü, dinamik, temiz,Servis garsonu olarak en az 2 yıllık deneyime sahipÖğrenmeye ve yeniliklere açık,Takım çalışmasına ve kişisel gelişime önem veren,Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek,Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Simit Sarayı

İstanbul Simit Sarayı İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.