İş ilanı Başvuru Bilgileri

E-Ticaret Departmanımzda Görevlendirmek Üzere Deneyimli E-Ticaret Uzmanı Aramaktayız. Aranan Nitelikler: E-Ticaret, Online Satış-Pazarlama Ve Operasyon Süreçlerinin Yönetimi Konusunda Minimum 1 Yıl Deneyimli, E- Ticaret Alt Yapısı, İnternet Sitesi Yönetimi Ve Entegrasyonları Konusunda Tecrübeli, Pazaryerleri İle Çalışma Deneyimine Sahip, Tüm Süreci Yönetebilecek, Aktif Olarak Panel Kullanım Bilgisine Sahip, Google Adwords Kampanyaları Oluşturulması Ve Optimize Edilmesi Konusunda Deneyimli, Microsoft Exceli Aktif Bir Şekilde Kullanabilen, Dinamik Bir Çalışma Ortamının Gerektirdiği Zamansal Esnekliğe Sahip, Ürün, Stok Yönetimi Ve Pazar Yeri İş Birlikleri Konusunda Deneyimli, Güçlü İletişim Kabiliyeti Ve Çözüm Odaklı Yaklaşıma Sahip, Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini Tamamlamış. Bayraklı-Folkartlar’A Kolay Ulaşım Sağlayabilecek, Adaylar, İnfo@Martikurumsal.Com Adresine Cv Gönderebilirler.Cv İncelenmesi Üzerine Uygun Adaylar Görüşmeye Çağırılacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-
Kadın 20- -40 (4.07.2004 – 5.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -40 (4.07.2004 – 5.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İş Tecrübesi .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Adalet Mah. Manas Bulvarı No:30/1 Akyıldız Apt. Bayraklı İzmir / Türkiye
Azra Seçgin
İnfo@Martikurumsal.Com
902323444242.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.