İş ilanı Başvuru Bilgileri

Sektöründe Öncü Firmamızda Çalışmak Üzere; E-Ticarert Ve Grafık Tasarım Alanında En Az 1 Yıl Tecrübeli Ekip Arkadaşı Arıyoruz. 20-35 Yas Arasında Bayan Personel Aranan Özellikler – Güler Yüzlü, Dinamik, – Aktif Araç Kullanabilen Src Belgesi Zorunlu – İletişim Becerisi Yüksek, – Takım Çalışmasına Yatkın,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 20- -35 (5.07.2004 – 6.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme .Servis Güzergahında olmayan Bölgeler İçin Yol Ücreti Tarafımızca Karşılanmaktadır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Karacaoğlan Mah. 6172 Sok No:21 Bornova İzmir / Türkiye
Tutku Atabay

902323660824.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.