İş ilanı Başvuru Bilgileri

E Ticaret Uzmanı

ŞİRKETİMİZİN BÜNYESİNDEKİ BULUNAN TÜM ÜRÜN VE MALZEMELERİN İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞININ YAPILMASINI.
SATIŞIN GELİŞTİRİLMESİNİ GRAFİK TASARIMSOSYAL MEDYA KONUSUNDA DENEYİMLİSTOK TAKİBİNİNÜRÜN GİRİŞLERİNİN SATIŞ İŞLEMLERİNİNKARGO İŞLEMLERİNİN ÖDEME İŞLEMLERİNİNPAZAR ARAŞTIRILMASININ HESAP VE MUHASEBE KONULARINA HAKİMTAKİBİNİ YAPABİLECEK BU KONUDA DENEYİMLİ BÖLÜM SORUMLUSU PERSONEL ALINACAKTIR.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Bilişim/Bilgisayar

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Melikgazi

Kayseri Tıpış Tıpış Bebek Mağazaları

Kayseri Tıpış Tıpış Bebek Mağazaları İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.