İş ilanı Başvuru Bilgileri

İlanlara İlk Siz Ulaşın. İK Google Play Uygulaması

E-ticaret Sosyal Medya Uzmanı

FİRMAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZEREEN 5 YIL DENEYİMLİYURT İÇİ VE YURTDIŞI SATIŞ PAZARLAMA KONULARINDA TECRÜBELİÜRETİMİNİ YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ÜRÜNLERİ ÇEŞİTLİ ETİCARET PLATFORMUNDA SATIŞA SUNARAK,GELEN TALEPLERE TEKLİF HAZIRLAMAK, SÜRECİ TAKİP ETMEK, SİPARİŞ AÇMAK GEREKLİ SÜREÇLERİ TAMAMLAMAK MÜŞTERİ ARAŞTIRMASI YAPMAK MÜŞTERİ KAZANDIRMAKYABANCI DİL İNGİLİZCE GELEN YAZIŞMALARI YAPMAKTEKLİF HAZIRLAMAKOFİS PROGRAMLARINA HAKİMÜNİVERSİTE MEZUNU TERCİHENBAY BAYAN PERSONELLER ALINACAKTIR.
SSK YEMEK MAAŞİŞLETMEMİZ GAZİEMİRSARNİÇ

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Pazarlama-Satış

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:
6.000

Gaziemir

İzmir Viya Çelik Park Tasarım A. Ş

İletişim numaralarını lütfen mesai saatleri içerisinde arayınız.

İzmir Viya Çelik Park Tasarım A. Ş İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık Sakarya, İk Danışmanlık Eskişehir, Trabzon, Manisa, Denizli, Kahramanmaraş, Mersin, Kayseri gibi şehrinizin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Gebze, Polatlı, Çerkezköy, Sincan gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla, en kaliteli iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir, ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz. Firmaları arayın, başvurunuzu firmalara yapın ve kariyerinize yön verin.
Bir çok ilanda maaş veya ücret bilgisi yayınlanmaktadır.