İş ilanı Başvuru Bilgileri

E-ticaret Personeli

BAY BAYAN PERSONEL ARANMAKTADIR.
Oyuncak sektöründe olan firmamızda E TİCARET OFİSİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE TERCİHEN ÖNCEDEN PAZAR YERLERİNDE DENEYİMİ VE TECRÜBESİ OLAN N11 TRENDYOL GİTTİGİDİYOR HEPSİBURADA ÇİÇEKSEPETİ VB Sitelere Ürün yükleme Satış İade Kargo takip / Siparişlerin sisteme girilmesi Vb işlerin takibini uygulamasını yapabilecek Giriş ve çıkışlarını yapabilecek Tercihen grafiker veya daha önceden web sitesi yönetiminde yada TRENDYOL vb sayfalarla alakalı Bu işlere aşina yada anlayan E ticaret alanlarında DENEYİMLİ ve tecrübesi olan arkadaşlar aranmaktadır .
SORUMLULUK SAHİBİ YÖNETİCİLİK VASFINA SAHİP KENDİNE GÜVENEN İŞİNE ÖZEN GÖSTEREBİLECEK İŞİ BENİMSEYECEK ALANINDA BAŞARIYI YAKALAYABİLECEK DÜZENLİ ÇALIŞABİLECEK Maaş Kişinin çalışma şartlarına göre ciddi derecede yüksek olabilir SSK/Yemek Yerimiz nalçacıdadır .
GERÇEKTEN İHTİYACI OLAN KENDİNE GÜVENEN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ .
İşi geliştirebileceğine inanan arkadaşların maaş beklentisi hakkında ciddi derecede artışlarımız söz konusudur .
NOT
YAZDIĞIMIZ KOŞULLAR DIŞINDA GERÇEKTEN HİÇ BİR ŞEKİLDE TECRÜBESİ OLMAYAN ARKADAŞLARIN BAŞVURU YAPMAMALARINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ .

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Diğer

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:
4.000

Selçuklu

Konya Girisimcikobi

Konya Girisimcikobi İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.